Yurtdışında Dil Okulu ile Başka Bir Gelecek !

Yurtdışında Dil Okulu ile Başka Bir Gelecek !

Avrupa'nın En Büyük Yurtdışı Eğitim Fuarı Başlıyor

İngilizceyi yurt dışında öğrenmek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanmak için bir adım atman yeterli… Dünyanın konuştuğu dil olan İngilizceyi öğrenmek sanıldığı kadar zor değil... Yanlış öğrenme teknikleri, uzun ve sıkıcı dersler, bitmek bilmeyen ödevler, gramer kalıplarına sıkışan sınavlar, yanlış telaffuz korkusuyla söylenemeyen sözcükler nedeniyle adeta bir travmaya dönüşen İngilizce korkunu yenmen için bu fırsatı değerlendirmeli ve yurtdışında bir dil okulu seçeneklerini değerlendirmelisin.

İngilizceyi Gözünde Büyütme, Önerilere Kulak Ver!

IEFT olarak 17 yıllık tecrübemiz ile Dünya’nın En iyi Dil Okulları ile sizleri bir araya getiriyoruz. Bu doğrultuda İngilizce öğrenmek için, İngilizceyi bu dilin konuşulduğu hatta ana dil olarak kabul edildiği bir yerde öğrenmen olacaknıflara sıkışarak öğrenmeye çalışılan İngilizce bir müddet sonra ders yada sıkıcı bir zorunluluktan öteye geçememektedir. Fakat biz diyoruz ki İngilizce öğrenmeyi bir tecrübeye dönüştür... İngilizce öğrenmek sıkıcı sınıflarda uzun dersler ve sınavlardan ibaret değil… Onlarca ülkeden gelen arkadaşlarınla yaptığın yurt sohbetlerinde, kaldığın ailenin yanında gündelik konuşmalarla, adres sorarken sokakta, alışveriş yapacağın markette bir kasiyerle yada yan masanda oturan bir kişiyle iletişime girerek hayatın içinde öğrenebilirsin… İngilizce öğrenmek için çıkacağın bu yolda, geriye dönüp baktığında sadece İngilizce'ni geliştirmiş olmayacak kocaman dünyanın kapılarını aralayarak farkındalığını da artıracaksın.

Tüm dünyada 8 ülkede İngilizce ana dil olarak konuşulmakta ve sosyal hayat bu dille yaşanmaktadır. Her yıl 1.5 milyonun üzerinde kişi İngilizce öğrenmek ve İngilizce'sini geliştirmek için bu 8 ülkeyi tercih ediyor. İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, İrlanda, Malta ve Güney Afrika her yıl milyonlarca öğrenciyi topraklarında ağırlıyor. Her yıl milyonlarca öğrenci gelişmiş bir İngilizce ve unutulmaz deneyimlerle ülkesine dönüyor.

Yurtdışında eğitime karar verdikten sonrası ise işin eğlenceli kısmına giriyor. Hangi ülkeyi seçeceksin, kararsız mı kaldın? En büyük kararsızlığın bu olsun diyoruz… Eğer sen de seçim yapmakta zorlananlardansan doğru yerdesin. Şimdi online davetiyeni al ve dünyanın en başarılı ve saygın yurtdışı dil okulları ile fuarlarımızda bir araya gel.

34. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarına Katılan Dil Okulları Fuara 1 Ay Kala Açıklanacaktır.

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarına Katılan Dil Okulları;

College Platon 
EC English Language Centres
Embassy English Dil Okulu
Els Universal English College
FLS International - Amerika Dil Okulu
Greenwich College Australia
Global Village
Hawtorn English
ICTQ Malta Language of School
ILAC - International Language Academy of Canada
ILSC - International Language School of Canada
International House Sydney
International House Vancouver
Kaplan International English
London International Academy, Canada
New College Group
LAL Language Center
LaSalle College – Canada
LSI - Language Studies International
OHC English and Sol Camps
Oxford International 
Sprachcaffe/Geos Languages PLUS 
St Giles International
Saint George International College
Talk English Schools
The Language Galery
The International School of English
University of Michigan - Flint, English Language Program 
University of Toronto,ELC 
York University, ELC
Vgc International College