Diğer Sponsorluklar

Alt Sponsorluk ve Reklam Çeşitleri

Ziyaretçi Çanta Sponsorluğu

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarının girişlerinde tüm ziyaretçilere dağıtılmakta olan hazırlanan çantaların bir yüzüne firmanın belirleyeceği tasarım uygulanır. Bu çantalar fuarın düzenleneceği tüm illerde katılımcılara ulaştırılır. Toplamda 20 bin çanta ziyaretçilere dağıtılır.

Ziyaretçi Çanta Sponsorluğu Bedeli: 8700 USD

Ziyaretçi Çanta Flayer / Katalog Dağıtımı

Tüm IEFT ziyaretçilerine fuar girişlerinde, fuar çantaları dağıtılmaktadır.Bu çantaların içerisinde flayer / katalog gibi tanıtım kitiniz dağıtılır. Toplamda 20 bin çanta ziyaretçilere dağıtılır.

Ziyaretçi Çanta içi Flayer / Katalog Dağıtımı Sponsorluğu Bedeli: 4500 USD

Boyun Askı İpi Sponsorluğu

Tüm IEFT ziyaretçilerine fuar girişlerinde, üzerlerinde isimlerinin bulunduğu yaka kartları verilmektedir. Bu yaka kartlarının takılması için boyun askı ipleri kullanılmaktadır. Bu iplere sponsor olan firmanın logosu fuara katılan tüm ziyaretçilerin boynunda görünecektir. Toplamda 20 bin civarı katılım beklenen fuarlarda siz de çok geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Boyun Askı İpi Sponsorluk Bedeli : 9000 USD

Yaka Kartı Sponsorluğu

Tüm IEFT ziyaretçilerine fuar girişlerinde, üzerlerinde isimlerinin bulunduğu yaka kartları verilmektedir. Bu yaka kartlarında kisinin ad soyadının yanında sponsor firma logosuna yer verilir. Toplamda 20 bin civarı katılım beklenen fuarlarda siz de çok geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Yaka Kartı Sponsorluk Ücreti : 6700 USD

İstanbul “Bosphorus Boat Cruise Dinner” Sponsorluğu

IEFT, fuarlara katılan okul temsilcilerine İstanbul boğaz turu ve akşam yemeği düzenlemektedir. Katılımcılar fuar sonrasında 4 saatlik boğaz turu yapar ve Türk yemeklerinden oluşan bir akşam yemeğiyle keyifli bir akşam geçirir. Katılımcı kurumları hedefleyen firmalar bu geceye sponsor olarak markalarının tanıtımını yapabilir. Sponsor firma logosu tüm yemek masalarında yer alır. Firma tanıtım kitlerini katılımcılara dağıtabilir. Gece başlangıcında sponsor firmanın kısa bir konuşma yapması sağlanır

İstanbul “Bosphorus Boat Cruise Dinner” Sponsorluk Bedeli: 3900 USD

IEFT Personel Kıyafet sponsorluğu

IEFT İstanbul fuarında karşılama, kayıt, dağıtım, koordinasyon, tercüman ve seminer bölümlerinde yaklaşık 40-60 arası görevli personel görev almaktadır. Bu kişiler fuar boyunca fuar alanında aktif olarak rol almaktadır. Bu kişilerin kıyafetlerine kendi markanız ile sponsor olabilirsiniz.

IEFT Personel Kıyafet Sponsorluğu Ücreti: 3900 USD

Fuar Alanı Reklam Alanları

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarının düzenlendiği tüm alanlarda organizasyon firmasının uygun bulduğu alanlarda sponsor firmaya ait kırlangıç bayraklar, özel giydirmeler, bayraklar kullanılarak sponsor firmanın tanıtımı yapılır.

Fuar Alanı Reklam Alanı Kullanım Bedeli: Kullanılacak alana göre belirlenecektir.

 Hürriyet Gazetesi Eğitim Eki İlanı:

Her fuar dönemi Türkiye’de en yüksek tiraja sahip olan gazetelerden biri olan Hürriyet gazetesi ile Yurt dışı eğitim eki çalışması yapılmaktadır. Bu ek içersinde katılımcı okulların profilleri, Burs imkanları, fuar esnasında ücretsiz olarak verilecek olan seminerler hakkında bilgi ve Yurt dışı eğitim ile ilgili olarak akla gelebilecek her türlü sorunun cevabının bulunabiliceği bilgiler yer almaktadır. Bu ek 500,000’den fazla sayıda basılarak tüm Türkiye’de dağıltacaktır. Aynı zamanda hürriyet.com.tr adresinde de online olarak yayınlanacaktır.