Global University Systems GUS Group 450 Bin Dolarlık Depremzede Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Global University Systems GUS Group 450 Bin Dolarlık Depremzede Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Global University Systems (GUS) depremin ardından Türk Öğrencilere toplamda 450 bin Doları bulan tam burs vereceğini açıkladı. Öğrenciler, GUS çatısı altında bulunan Kanada, Almanya üniversitelerinde hukuktan tıbba kadar pek çok alanda eğitim alabilecek. 

GUS grup bünyesinde bulunan ve  fuarlarımıza katılan üniversite ve kolejler; University of Canada West, Fleming College, Trebas Institute, CCTB - Canadian College of Technology and Business, TSOM - Toronto School of Management, University of Law, University of Europe for Applied Sciences, Berlin School of Business BSBI,  Gisma Business School başvurularında %40 indirim fırsatından yararlanmak için ayrıca GUS grup stantlarını ziyaret edebilirsiniz.

Kanada ve Almanya'daki Global University Systems kurumları, depremden kişisel olarak etkilenen başvuru sahiplerine 450.000 $'ın üzerinde tam burs sunuyor. “Amacımız, yeni becerilerini Türkiye'yi yeniden inşa etmek üzere değerlendirmeyi planlayan yetenekli bireyleri bulmak ve eğitim sağlamak.” diyen tüm grup yetkililerini Türk öğrencilere verdikleri bu destekten dolayı kutluyoruz.


Global University Systems – GUS Group Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adaylar aşağıdaki linkteki burs başvurusunu tamamlamalıdır. 
https://partners.gus.global/gus-with-turkey
Adaylar, Şartlar & Koşullar belgesini onaylamalı ve burs başvurularını platform üzerinden göndermelidir.
Başvuru sahiplerinin GUS Gateway aracılığıyla başvuru yapacakları okulun program başvurularının yapılmış olması gerekmektedir. Bunun için okulun yetkili acentelerinden yardım alabilirsiniz.
Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyulması veya burs başvurusunun başarılı olması durumunda adayla seçim paneli tarafından e-posta yoluyla iletişime geçilecektir.

Bu burs başvurusu Nisan ayı sonuna kadar açık kalacaktır.
 
Bu trajediden etkilenen herkese en iyi dileklerimizi gönderiyoruz. 
Birlikte, iyileşmek dileğiyle…