IEFT Talks Webinars

IEFT Talks Webinars

Şimdi Webinar İle IEFT Talks Zamanı ! Sizleri Dünyanın En İyi Okullarıyla Online Seminerlerde Buluşturuyoruz...

IEFT, Covid sürecinin başlangıcından bugüne İngiltere, Kanada, Amerika ve Avrupa'nın önde gelen okullarından  The University of Toronto, Simon Fraser University, University of California Irvine, Stony Brook University - The State University of New York, Royal Holloway - University of London, University of Exeter, Macquarie University, Chalmers University of Technology, Kyoto University of Advanced Science, HSE University gibi 300'e yakın kurum ile ONLINE SEMINERLER (WEBINAR) de sizlerin evine misafir oldu. Yurtdışı eğitim planlamalarınızı yapmanızda size kılavuzluk etti, bundan sonra da tüm dünyanın önde gelen kurumlarını sizlerle buluşturmaya devam edecek.

IEFT Talks Webinar'ları ile  yurtdışı üniversiteleri, kolejleri, liseleri, dil okulları ve konsolosluk eğitim birimleri sizlerle bir araya geliyor. Webinarlar üzerinden okul yetkilileri ile tanışıp, üniversite başvuruları, kabul koşulları, burs imkanları, yurtdışında eğitim ve yaşam gibi pek çok konuda bilgi alabiliyorsunuz. Aklınıza takılan tüm soruları canlı olarak sorabiliyorsunuz.

IEFT Talks Webinarları hafta içi hergün 16:00 ve 18:00 saatlerinde gerçekleştirilmektedir. Her bir webinar yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Webinarlara katılmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki listeyi incelemek ve ilginizi çeken webinarları seçerek kayıt olmanızdır.  Kayıt olmanızın ardından webinara 24 saat kala ilgili webinara ait katılım linki,  kayıt olurken bize vermiş olduğunuz mail adresi, GSM numarası üzerinden sizlere mail, SMS ve Whatsapp mesajı olarak iletiliyor olacak. Aynı anda birden fazla webinara kayıt olabilirsiniz.

Kayıt olduğunuz Webinarın tarih ve saati geldiğinde size gelen link üzerinden etkinliğe giriş yapmanız yeterli olacaktır. 


Dünyanın En İyi Okullarıyla Online Seminerlerde görüşme imkanını kaçırmayın. Ücretsiz olarak katılabileceğiniz bu webinarlerı yurtdışı eğitim hakkında araştırma yapan tüm arkadaşlarınızla paylaşabilir onlarında bu etkinlikte yer almasını sağlayabilirsiniz.ŞUBAT AYI IEFT TALKS WEBINAR GÜNLERİ VE PROGRAM