IEFT Talks Webinars

IEFT Talks Webinars

Şimdi Webinar İle IEFT Talks Zamanı ! Sizleri Dünyanın En İyi Okullarıyla Online Seminerlerde Buluşturuyoruz...

IEFT Talks, Covid-19 sürecinin başlangıcından bu yana İngiltere, Kanada, Amerika, Avrupa ve Asya ülkelerinin en saygın üniversitelerinden;  The University of Toronto, University of British Columbia, University of Alberta, York University, University of California Irvine, Arizona State University, Stony Brook University-The State University of New York, King's College London, University of Exeter, Royal Holloway University of London, University of Birmingham, University of York, University of Glasgow, Loughborough University,  University of Sheffield, Macquarie University, Chalmers University of Technology, DAAD-Study, and Research in Germany, RWTH Aachen University,  Kyoto University of Advanced Science, HSE University, Kyung Hee University gibi 500’ün üzerinde üniversite ve kurumun yetkililerini evinizin konforunda sizlerle buluşturdu.


Eylül 2021
 itibariyle yeni akademik yılda da IEFT Talks Webinarları; yurtdışı üniversiteleri, kolejleri, liseleri, dil okulları ve konsolosluk eğitim birimlerini sizlerle bir araya getirmeye devam ediyor. Webinarlar üzerinden okul yetkilileri ile doğrudan iletişim kurarak; üniversite başvuruları, kabul koşulları, burs imkanları, yurtdışında eğitim ve yaşam gibi pek çok konuda bilgi alabiliyorsunuz. Aklınıza takılan tüm soruları canlı olarak sorabiliyorsunuz.


IEFT Talks Webinarları hafta içi her gün 16:00 ve 18:00 saatlerinde gerçekleştirilmektedir. Her bir webinar yaklaşık 45 dakika sürmekte olup, katılmak için tek yapmanız gereken,  aşağıdaki listeyi incelemek ve ilginizi çeken webinarları seçerek kayıt olmanızdır.  Kayıt olmanızın ardından webinara 24 saat kala ilgili webinara ait katılım linki,  kayıt olurken bize vermiş olduğunuz e-mail adresi ve GSM numarası üzerinden sizlere e-mail ve SMS yoluyla sizlere iletiliyor olacak.  Kayıt olduğunuz webinarın tarih ve saati geldiğinde size gelen link üzerinden etkinliğe giriş yapmanız yeterli olacaktır. Aynı anda birden fazla webinara kayıt olabilirsiniz. 

***Webinarlara katılım tamamen ücretsizdir.

Dünyanın En İyi Okullarıyla Online Seminerlerde görüşme imkanını kaçırmayın. Ücretsiz olarak katılabileceğiniz bu webinarları yurtdışı eğitim hakkında araştırma yapan tüm arkadaşlarınızla paylaşabilir onlarında bu etkinlikte yer almasını sağlayabilirsiniz.IEFT TALKS HAFTALIK WEBINAR PROGRAMI VE GÜNLERİ