IELTS Sınav Çekilişi

IELTS Sınav Çekilişi

IEFT Yurtdışı Eğitim & Kariyer Webinarına kayıt ol, online canlı webinarlarına katıl IELTS sınavı giriş hakkı kazanacak 10 kişiden biri sen ol! 

Sonuçlar IEFT Yurtdışı Eğitim & Kariyer Webinarları Instagram hesabında (@ieftfuarlari) 14 Temmuz’da canlı yayında çekilişle açıklanacaktır. 

30 Haziran'a kadar yapılacak olan IEFT Talks Webinarlarına kayıt ol ve yapılan webinarların en az birine katıl 10 IELTS sınav hakkından birini sen kazan !

Yarışmaya Nasıl Katılırım & Nasıl Kazanırım ?

1- IEFT Talks Webinarları'na ieft.com.tr üzerinden kayıt ol
2-  Bu süre içerisinde kayıt olduğun webinarlardan en az bir tanesine katılım saplaman gerekiyor.
3- @ieftfuarlari instagram hesaplarını takip et
4- 14 Temmuz Çarşamba günü saat 14:00’de IEFT Yöneticileri ve Sosyal Medya Ekipleri ile Instagram hesabından yapılacak canlı yayınla çekiliş yapılır ve hediyelerin kazananları açıklanır. Yarışmanın şartlarını yerine getirmiş olması önemlidir. 
5- Çekilişe katılmanızın onaylanması için bilgilerinizin doğru olması, 30 Haziran'a kadar yapılacak olan webinarları en az birine  katılım sağlamanız gerekmektedir. Bilgileri doğru olmayan kayıtlar, kayıt olup webinara katılım sağlamayan kullanıcılar tespit edildiği anda ilgili kişinin çekilişe katılımı iptal edilir.
6- Kazanan kişi/kişiler ödülünü Aralık 2021’e kadar kullanmak zorundadır. Aralık 2021’den sonra kullanılmak istenen ödüller geçersiz sayılacaktır.
7- Çekilişi kazanan kişiler kullanabilir, devredilemez ya da satılamaz.
8- Sadece British Council tarfından uygulanan IELTS sınavları için geçerlidir, UKVI sınavlarında geçerli değildir

Şimdi Kayıt Ol »